Specialisté na trestní právo

V oblasti trestního práva nabízíme zajištění komplexních služeb.


Pokud je proti Vám vedeno trestní řízení, pak i tehdy pokud se cítíte nevinní, potřebujete dobrého advokáta. Trestní právo je náročná právní disciplína, které se nevěnuje mnoho advokátů. Přesto je to zcela zásadní a na životy lidí může mít obrovský vliv. Vzhledem k tomu je výběr advokáta, který má v trestním právu bohaté praktické zkušenosti a díky nim Vám zajistí potřebnou ochranu a dohlédne na zákonnost postupu orgánů činných v trestním řízení, je zcela zásadní. 

S čím Vám můžeme pomoci v rámci řešení trestních záležitostí?

              Díky 52 prověřených advokátům, kteří s námi spolupracují, Vám zajistíme ten nejlepší právní servis, ať již jste v postavení osoby, proti níž bylo zahájeno trestní stíhání nebo jste se stal obětí trestného činu. Vybereme pro Vás  toho správného advokáta, který Vám zajistí tu nejlepší právní ochranu. Ve spolupráci se soudními znalci zajistíme zpracování potřebných znaleckých posudků. 

Uplatnění nároku na náhradu škody

Byla Vám trestným činem způsobena majetková či nemajetková újma? Došlo v rámci trestného činu k bezdůvodnému obohacení na Váš úkor? Na základě zjištěných skutečností vyhotovíme trestní oznámení nebo návrh poškozeného na náhradu škody majetkové nebo nemajetkové újmy.

Nečekejte. Ozvěte se. 

Vyplňte všechny potřebné údaje, přiložte dokument a my se vám ozveme do 24 hodin.

DV & Partners je spolehlivý partner

Jsme připraveni uskutečnit Vaše vize. Získáte nadhled a praktická řešení. S naší podporou Vám to půjde lépe. Získáte strategického partnera.